seenly shop
/ Pamant / Substrat pentru plante de apartament Agr...
Agro CS
Substrat pentru plante de apartament Agro CS, 10 l
Pamantul Agro CS este potrivit pentru plantele de interior. Il poti folosi pentru plantarea florilor de apartament precum: trandafiri, fuchsia, violete africane, gloxinie si ciclame. Acest tip de substrat este obtinut din turba, humus si nutrienti. Avantaje: continut echilibrat de nutrienti hranitor Specificatii tehnice: Brand: Agro CS Tip produs: substrat Utilizare: pentru plante de interior Comporitie: turba, humus, nutrienti Capacitate: 10 l
Produse similare

Agro CS
Substrat pentru arbusti decorativi Agro CS, 50 l
37,51 RON
MatHaus.ro

Floria
Substrat pentru plante verzi si palmieri, Floria, 10 l
14,94 RON
MatHaus.ro

Agro CS
Substrat pentru gradina Agro CS, 20 l
17,06 RON
MatHaus.ro

Agro CS
Substrat pentru sadire si inmultire Agro CS, 10l
11,50 RON
MatHaus.ro

Agro CS
Pamant pentru rasadirea butasilor Agro CS,10 l
10,89 RON
MatHaus.ro

Natura
Pamant universal Natura, 20 l
23,29 RON
MatHaus.ro

Agro CS
Pamant de flori pentru orhidee, 5l
10,89 RON
MatHaus.ro

Floria
Pamant de flori pentru orhidee Floria, 3L
20,57 RON
MatHaus.ro